Україна ввела санкції проти депутатів з Чехії та Сербії, які їздили до Криму
Служба безпеки України ухвалила рішення про заборону в’їзду терміном на п’ять років чотирьом депутатам із Сербії та депутату із Чехії, які їздили в окупований Крим.
Про це повідомила прес-секретар СБУ Олена Гітлянська на своїй сторінці у “Фейсбуці”.
“Служба безпеки України перевірила інформацію щодо перебування у Криму політиків з європейських та інших країн, які прибули на запрошення окупаційної влади “святкувати” третю річницю псевдjреферендуму. З’ясувалось, що на території АР Крим незаконно перебувають чотири громадянина Сербії та один громадянин Чехії”, – написала Гітлянська.
Вона також зазначила, що інформація щодо громадян України у цій делегації на даний час не підтвердилась.
Источник: newsonline24


Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий