“Далі буде, якщо горілки підвезуть”: соцмережі вибухнули жартами про Захарченка та створення “Малоросії”
Ватажок самопроголошеної “Донецької народної республіки” (“ДНР”) Олександр Захарченко заявив про створення “нової держави “Малоросії”, яка, за його словами, має стати “наступником України”. За його словами, столицею “Малоросії” стане Донецьк, а Києву бойовики відвели роль “історико-культурного центру без статусу столичного міста”. Захарченко також додав, що необхідно буде ввести в країні надзвичайний стан на три роки.
Ось як цю заяву коментують у соцмережі:
“Якщо у цих упоротих мудаків не заберуть настоянку глоду, то вони найближчим часом скасують Закон всесвітнього тяжіння, випустять декрет про те, що Земля пласка і добухаются до стану, коли Анна стане не київською князівною, а горлівською”, – написав народний депутат Борислав Береза.
Borislav Bereza
Стоп, а как же очередь граждан ЕС, которые хотели получить паспорт ДНР? Что им сказать?
— укроп с ул. Мира (@xy_ukr) July 18, 2017

Eugeny Spirin
Роман Шрайк
Столицей Новоевропии станет Макеевка, а Париж будет историко-культурным центром без статуса столичного города – источник в ДНР.
— Пятая Колонка (@5th_kolonna) July 18, 2017

глава ДНР Александр Захарченко заявил, что после расформирования Украины он займется расформированием Евросоюза
если водки завезут— Oleg Panfilov (@OlegPanfilov7) July 18, 2017
Глава ДНР Захарченко провозгласил создание Всемирной Галактической Федерации со столицей в Донецке: pic.twitter.com/cNXYl8MMen
— Мuд Роисси (@Fake_MIDRF) July 18, 2017
Alex Golobuckij



Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий