Goodnews.ua


«Богдан» запускає виробництво електромобілів

Февраль 05
21:00 2019

Торік українці зареєстрували 11 тис. автомобілів на електротязі. 2017-го — 3,2 тис. Щодня 20 українців пересідають на електромобілі, інформує Міністерство інфраструктури.

Інтерес українців потрібно задовольняти не тільки за рахунок імпорту, а й за допомогою власного виробництва. «Богдан» розвиває виробництво в цьому напрямку, пише Автотема з посиланням на Gazeta.ua.

На виробництві є технологічні можливості для випуску власних електромобілів. Зараз корпорація представляє на ринку такі моделі як Hyundai IONIQ Electric і IONIQ Hybrid. Нинішнього місяця «Богдан» виведе в продаж JAC iEV7S.

«Такі автомобілі цілком можливо будувати і на заводах нашої країни. Завдяки цьому «зелені» автомобілі стануть більш доступними для населення», — йдеться у повідомленні «Богдана».

Про те, що Україна має потенціал до випуску електромобілів, свідчить той факт, що торік з’явилася електричний вантажівка. Її виготовили для компанії Banke Electromotive.

Виробництво електрокарів також стає можливим завдяки прийнятим законопроектам 8159 і 8160. Вони знижують податки на виробництво машин і сприяють вливанням іноземних інвестицій в український автопром.

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

Роналду пишет историю: забивает на шести Чемпионатах мира подряд!

Читать всю статью

Ми у соцмережах




Наші партнёри

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
Goodnews.ua