Goodnews.ua


Ілон Маск візьме участь у саміті G20 по відеозв’язку

Ноябрь 12
19:25 2022

Голова індонезійської торгово-промислової палати Аршад Расід повідомив, що американський підприємець Ілон Маск не буде особисто присутній на саміті «Великої двадцятки» (G20) на Балі, проте виступить на ньому по відеозв’язку.

Його слова передає Reuters.

Расид зазначив, що Маск не зможе потрапити на саміт, оскільки в США несподівано стався такий собі «інцидент», який вимагає його присутності в країні.

Саміт країн «Великої двадцятки» має відбутися на Балі 15 та 16 листопада.

До цього CNN Indonesia повідомляв, що глава SpaceX Ілон Маск має взяти участь у саміті G20. За даними каналу, Маск буде одним із спікерів на сесії «Навігація з глобальних технологічних інновацій майбутнього».

Інші новини: Світові лідери відмовляться від спільного фото на саміті G20 через присутність рф.

Інші новини: Євросоюз та Британія бойкотуватимуть виступи росії на саміті G20.

 

ФОТО: GETTY IMAGES

Tags
Share

Статьи по теме

Останні новини

Ощадбанк продлил срок действия карт до 2026 года: кому нужно обновить

Читать всю статью

Ми у соцмережах




Наші партнёри

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
Goodnews.ua