Загарбники за день понад 20 разів обстріляли Нікопольський район
![]()
Війська РФ упродовж дня 16 березня понад 20 разів обстріляли Нікопольський район Дніпропетровщини.
Як передає Укрінформ, про це у Телеграмі повідомив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
«По Нікопольщині росіяни сьогодні били понад 20 разів. Цілили з важкої артилерії та РСЗВ. Скеровували на населені пункти дрони-камікадзе», — зазначається у повідомленні.
Обстрілів, зокрема, зазнали райцентр, Марганецька, Покровська, Червоногригорівська та Мирівська громади.
Наслідки атак з’ясовуються. Наразі відомо, що через ворожі обстріли пошкоджені приватний будинок і господарська споруда.
Люди не постраждали.
Читайте також: Росіяни вдарили по Куп’янську, зруйнований житловий будинок
Як повідомляв Укрінформ, у Нікополі внаслідок ворожого обстрілу 15 березня постраждали дві дитини — 11-річна і трирічна.
Фото: Сергій Лисак / Телеграм

