Ворог обстріляв Слов’янськ, поранені двоє цивільних
![]()
Росіяни обстріляли місто Слов’янськ на Донеччині — поранено двоє людей.
Про це повідомив начальник Слов’янської міської ВА Вадим Лях у Телеграмі, передає Укрінформ.
«Сьогодні у Словʼянську неспокійно. Місто зазнало ворожих ударів — два прильоти у промзону. На жаль, не обійшлося без постраждалих. Поранення ніг отримали двоє мешканців громади, що під час обстрілу знаходилися на вулиці», — йдеться у повідомленні.
Також зазначається, що збільшується кількість обстрілів у сусідніх громадах. Вперше за довгий час у Словʼянську обстріли лунають вдень, причому в час пік.
Читайте також: Росіяни завдали авіаудару по Костянтинівці — один загиблий, двоє поранених
Як повідомлялося, 6 квітня внаслідок російських обстрілів загинули п’ятеро жителів Донецької області.

