Goodnews.ua


Укренерго прогнозує збільшення дефіциту електрики у вівторок

Июнь 03
18:55 2024


У вівторок, 4 червня, дефіцит в енергосистемі прогнозується впродовж усієї доби; відповідно, всю добу діятимуть ліміти на споживання для кожної області.

Як передає Укрінформ, про це повідомила пресслужба НЕК «Укренерго» у Фейсбуці.

Як зазначили в компанії, обсяг дефіциту в енергосистемі буде вищим, ніж у понеділок, 3 червня. Причина — зростання обсягів споживання через спеку і зменшення імпорту. Ліміти на споживання електроенергії для кожної області будуть діяти з 0.00 до 24.00.

В Укренерго нагадали, що при перевищенні лімітів на споживання обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень — як для промислових споживачів, так і для побутових.

Читайте також: Уряд планує скасувати ввізне мито та ПДВ на все енергетичне обладнання — Шмигаль

Як повідомлялось, вранці 1 червня росіяни завдали нового удару по енергооб’єктах України. Із березня це вже шоста масована комплексна ракетно-дронова атака проти цивільної енергетичної інфраструктури.

В Україні станом на 3 червня ліміти споживання електроенергії діють в усіх регіонах.

Share

Статьи по теме

Останні новини

Ко Дню Независимости украинцам выплатят до 3100 гривен: кто получит помощь

Читать всю статью

Ми у соцмережах




Наші партнёри

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
Goodnews.ua