Goodnews.ua


Українці виграли дві медалі Дефлімпіади у греко-римській боротьбі

Ноябрь 22
11:15 2025


Суботу, 22 листопада, у Токіо-2025 українські дефлімпійці розпочали з двох медалей у греко-римській боротьбі.

«Срібло» у ваговій категорії до 97 кг здобув Андрій Косов, передає Укрінформ.

Бронзова нагорода дісталася Анатолію Червоненку (вага до 87 кг).

На цю годину у дефлімпійської збірної України вже 49 медалей (18 золотих, 19 срібних та 12 бронзових).

Читайте також: Збірна України утримує лідерство у командному заліку Дефлімпіади-2025

ХХV літні Дефлімпійські ігри триватимуть до 26 листопада.

Фото: facebook.com/NationalSportsCommitteeOfTheDisabledOfUkraine.

Share

Статьи по теме

Останні новини

Ощадбанк продлил срок действия карт до 2026 года: кому нужно обновить

Читать всю статью

Ми у соцмережах




Наші партнёри

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
Goodnews.ua