У Кривому Розі відновили електропостачання для більш як 25 тисяч абонентів
![]()
У Кривому Розі триває ліквідація наслідків нічної дронової атаки, наразі відновлено електропостачання понад 25 тисяч абонентів.
Про це у Телеграмі повідомив голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул, передає Укрінформ.
«Енергопостачання. З 45 415 абонентів, відключених на ранок, 25 375 вже підключені. Залишилося 20 040. Оптимістичний прогноз підключення — сьогодні ввечері», — написав Вілкул.
Щодо теплопостачання, за його словами, котельня, яка була аварійно зупинена, вже працює. Набір температури прогнозується до 19:00. Вілкул уточнив, що це стосується Саксаганського та Покровського районів.
Читайте також: У Кривому Розі внаслідок удару «Іскандерами» пошкоджені 36 багатоповерхівок
Як повідомлялося, вночі через атаку росіян у Кривому Розі пошкоджені кілька обʼєктів інфраструктури.
Фото Укрінформу можна купити тут

