Goodnews.ua


У Криму підвищили одноразові виплати тим, хто підписує контракт з Міноборони РФ

Апрель 17
03:13 2026


У тимчасово окупованому Криму суттєво підвищили одноразові виплати для осіб, які підписують контракт із Міністерством оборони РФ.

Як передає Укрінформ, про це Кримськотатарський ресурсний центр повідомляє у Фейсбуці.

Відтепер ця сума становить 1,2 млн рублів, що значно більше за попередні 800 тисяч. Також обіцяють щомісячне грошове забезпечення і додаткові пільги.

«Окупаційна адміністрація активно просуває такі пропозиції, намагаючись залучити нових контрактників, використовуючи фінансові стимули як основний аргумент», — зазначили у КРЦ.

Водночас, за наявною інформацією, йдеться не лише про добровільний набір, а й про продовження практики незаконної мобілізації на тимчасово окупованій території.

Попри обіцянки високих виплат, відомо, що вже понад 2 тисячі жителів Криму загинули у війні проти України.

Як зазначили у Кримськотатарському ресурсному центрі, це свідчить про значні втрати і викликає питання щодо реальної ціни таких «соціальних гарантій».

Читайте також: Росія залучає мобілізованих із Криму до бойових дій, попри попередні обіцянки — Волошин

«Подібна політика є спробою компенсувати нестачу особового складу та залучити нових учасників бойових дій за рахунок матеріальних заохочень», — зазначили у КРЦ.

Як повідомляв Укрінформ, за даними експерта німецького Інституту проблем міжнародної безпеки Яніса Клюге, вербування новобранців у російську армію на початку 2026 року раптово зменшилося: за перший квартал 2026 року до війська записалися трохи більш як 70 тис. контрактників, а середньодобові темпи набору впали до 800 осіб на день — найнижчого рівня з початку 2024 року.

Фото: Кримськотатарський ресурсний центр

Share

Статьи по теме

Останні новини

Курс валют на 29.06.2026: после снижения евро пошло вверх

Читать всю статью

Ми у соцмережах




Наші партнёри

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
Goodnews.ua