Goodnews.ua


Торонто передало Україні пʼять спецавтомобілів

Ноябрь 20
02:07 2024


Мерія Торонто вирішила передати Україні на гуманітарні потреби пʼять автомобілів із міського автопарку.

Як повідомляє Укрінформ, про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук написав генеральний консул України в Торонто Олег Ніколенко.

“Сьогодні відправляємо чергову партію гуманітарної допомоги до України — пʼять автомобілів, зокрема три для парамедиків, а також генератори. На тлі російського ракетного терору ця техніка допомагатиме рятувати життя людей”, — написав Ніколенко.

Він подякував меру Торонто “за надання цієї допомоги, а також солідарність і підтримку найбільшого міста Канади для України та українців, зокрема тих, які прибули до Торонто, рятуючись від війни”.

Читайте також: Дрони для ЗСУ: звідки брати гроші на мільйони «пташок»

Нагадаємо: від початку повномасштабного російського вторгнення, до Канади прибуло більше 298 тис українських шукачів притулку. Значна частина із них оселилася у Торонто.

Фото: Олег Ніколенко, ФБ

Share

Статьи по теме

Останні новини

Курс валют на 29.06.2026: после снижения евро пошло вверх

Читать всю статью

Ми у соцмережах




Наші партнёри

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
Goodnews.ua