Goodnews.ua


Суд дав 15 років тюрми агенту РФ, який палив об’єкти залізниці та військові авто

Июнь 28
04:31 2025


Засудженим є 32-річний місцевий житель-безробітний. Росіяни завербували його через телеграм-канал з пошуку «легких грошей».

Встановлено, що восени минулого року чоловік підпалив дві релейні шафи на залізниці, а також мультівен, який належав українським захисникам.

Для вчинення злочинів ворожий агент виготовляв легкозаймисті суміші. Після підпалу фіксував загоряння на камеру, щоб прозвітувати російським спецслужбістам.

СБУ затримала зловмисника в момент, коли він намагався знищити ще одне службове авто Збройних сил України в Дніпрі.

На місці події в затриманого вилучили засоби підпалу й телефон, який він використовував для зв’язку з російськими замовниками диверсій.

Читайте також: В Одесі затримали шпигуна, який намагався купити секретні розробки про модернізацію літаків ЗСУ

Суд на підставі зібраних СБУ доказів визнав фігуранта винним за трьома статтями Кримінального кодексу України:


ч. 2 ст. 113 – диверсія, вчинена в умовах воєнного стану;
ч. 1 ст. 114-1 – перешкоджання законній діяльності ЗСУ в особливий період;
ч. 2 ст. 194 – умисне пошкодження майна шляхом підпалу.

Як повідомляв Укрінформ, 15 років тюрми отримав агент ФСБ, який коригував удари російської артилерії по прикордонних районах Сумської області.

Фото: Freepik

Share

Статьи по теме

Останні новини

Банки усилили контроль переводов: за какие операции могут заблокировать карту

Читать всю статью

Ми у соцмережах




Наші партнёри

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
Goodnews.ua