США підтвердили загибель трьох військових у рамках операції в Ірані
![]()
Центральне командування збройних сил США (CENTCOM) повідомило про загибель трьох американських військовослужбовців під час операції «Епічна лють.
Про це передає Укрінформ з посиланням на дописи CENTCOM у соцмережі Х.
«Станом на 9:30 ранку за східним часом 1 березня троє американських військовослужбовців загинули в бою та п’ятеро серйозно поранені під час операції «Епічна лють», – заявили в командуванні.
Зазначається, що ще кілька військових зазнали легких поранень уламками та контузій і невдовзі повернуться до служби.
У CENTCOM наголосили, що масштабні бойові дії тривають, і «ситуація залишається динамічною».
Імена загиблих військових оприлюднять лише після того, як мине не менше 24 годин після надання цієї інформації їхнім родинам.
Читайте також: В ОАЕ унаслідок удару Ірану — троє загиблих, 58 травмованих
Як повідомляв Укрінформ, 28 лютого США та Ізраїль завдали спільних ударів по об’єктах режиму в Ірані. Після цього Іран атакував американські бази в Кувейті, ОАЕ, Катарі, Бахрейні та Йорданії.

