Goodnews.ua


Росіяни за добу вбили одного жителя Донеччини

Август 22
08:09 2023

Російська армія минулої доби, 21 серпня, вбила одного жителя Донецької області.

Про це в Телеграмі повідомив начальник обласної військової адміністрації Павло Кириленко, передає Укрінформ.

«За 21 серпня росіяни вбили 1 жителя Донеччини — у Подільському», — зазначив він.

Як підкреслив Кириленко, наразі неможливо встановити точну кількість жертв у Маріуполі та Волновасі.

Читайте також: В Міноборони розповіли про обстановку на Куп’янському та Бахмутському напрямках

Як повідомляв Укрінформ, минулої доби російські війська завдали два ракетні та 43 авіаційні удари, здійснили 45 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях українських військ та населених пунктах. Є загиблі та поранені цивільні люди. Руйнувань зазнали житлові будинки та інша цивільна інфраструктура.

Share

Статьи по теме

Останні новини

Курс валют на 26.06.2026: доллар и евро пошли вверх

Читать всю статью

Ми у соцмережах




Наші партнёри

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
Goodnews.ua