Goodnews.ua


Росіяни з вечора майже 10 разів били по Дніпропетровщині, четверо поранених

Апрель 21
08:04 2026


Війська РФ із вечора майже 10 разів били по Дніпропетровщині, внаслідок чого постраждали четверо людей.

Про це начальник Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа повідомив у Телеграмі, передає Укрінформ.

«Четверо людей дістали поранень. Майже 10 разів ворог атакував два райони області безпілотниками, артилерією та авіабомбою», — зазначив він.

Ганжа уточнив, що на Нікопольщині поцілив по Нікополю, Червоногригорівській, Мирівській і Марганецькій громадах. Постраждали хлопці 16 та 18 років. Вони госпіталізовані в стані середньої тяжкості.

На Синельниківщині під ударом були Дубовиківська, Миколаївська і Покровська громади. Знищені два приватні будинки. Ще дві оселі зайнялися. Поранені двоє чоловіків. 65-річний ушпиталений в стані середньої тяжкості. 40-річний лікуватиметься амбулаторно.

Читайте також: У шести регіонах України є знеструмлення через атаки РФ на енергооб’єкти

Нагадаємо, російські війська упродовж дня 20 квітня майже 70 разів атакували безпілотниками, обстрілювали з артилерії та завдали удару авіабомбою по Нікопольському, Криворізькому та Синельниківському районах Дніпропетровщини, троє людей загинули, ще восьмеро людей зазнали поранень.

Фото: Дніпропетровська ОВА

Share

Статьи по теме

Останні новини

Банки усилили контроль переводов: за какие операции могут заблокировать карту

Читать всю статью

Ми у соцмережах




Наші партнёри

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
Goodnews.ua