Нічна атака на Одесу: кількість загиблих зросла до двох, постраждалих — до 14
![]()
Кількість постраждалих унаслідок нічної російської атаки на Одесу зросла до 16 людей, двоє з яких загинули.
Про це повідомив у Телеграмі начальник Одеської ОВА Олег Кіпер, передає Укрінформ.
“До 16 осіб зросла кількість постраждалих внаслідок нічної атаки на Одесу, двоє з них, на жаль, загинули”, — поінформував Кіпер.
Він зазначив, що станом на тепер 14 людей отримують допомогу. Двоє з постраждалих перебувають у тяжкому стані через отримані опіки та поранення. Стан інших поранених лікарі оцінюють як середньої тяжкості та задовільний.
Наслідки нічної атаки по Одесі / Фото: Ніна Ляшонок. Укрінформ
1 / 16
Наслідки шахедної атаки по Одесі / Фото: Ніна Ляшонок. Укрінформ
1 / 10
Як повідомляв Укрінформ, за даними Офісу генерального прокурора, в Одесі внаслідок нічного удару РФ по цивільній інфраструктурі загинули жінка і чоловік. Було відомо про 11 поранених, серед них — 9-річний хлопчик.

