Goodnews.ua


На Одещині росіяни знову атакували енергооб’єкт, понад 50 тисяч споживачів — без світла

Декабрь 04
09:52 2025


Через російську атаку 51,8 тис. споживачів в Одеській області залишилися без електропостачання, 9,5 тис. споживачів заживили за резервними схемами.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Група ДТЕК у Телеграмі.

«Одещина: ворог вночі атакував енергетичний об’єкт ДТЕК. 9 500 родин вдалося препідключити за резервними схемами. Ще 51 800 — тимчасово без світла», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що енергетики вже працюють у посиленому режимі, щоб якнайшвидше відновити електропостачання.

Читайте також: На Одещині через атаку РФ пошкоджений енергетичний об’єкт, є постраждалий

Як повідомлялося, в Одеській області внаслідок російської атаки вночі 2 грудня та пошкодження енергетичного об’єкта були знеструмлені 36 300 абонентів, ще 8 тисяч родин перепідключили за резервними схемами.

Share

Статьи по теме

Останні новини

До 460 тысяч гривен в месяц: в Украине вводят новую систему выплат для военных

Читать всю статью

Ми у соцмережах




Наші партнёри

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
Goodnews.ua