На Херсонському напрямку росіяни гинуть через неякісні артилерійські снаряди — партизани
![]()
Агенти партизанського руху “АТЕШ” з 439-ї гвардійської ракетно-артилерійської бригади ЗС РФ на Херсонському напрямку повідомляють, що отримали чергову партію несправних боєприпасів, що вже призвело до перших втрат.
Як передає Укрінформ, про це рух «АТЕШ» повідомив у Телеграмі.
При спробі зробити постріл із САУ 2С1 “Гвоздика” снаряд вибухнув у стволі, повністю знищивши знаряддя та вбивши двох загарбників. Також зафіксовано масові випадки нерозривання снарядів – до 40% загальної кількості випущених.
Зазначається, що додаткові проблеми створюють браковані підривники та деформовані гільзи, які призводять до заклинювання знарядь. Все це — наслідок ефективних санкцій та цілодобової роботи оборонних підприємств, що позначається на якості продукції.
Читайте також: «У нас два вуха на трьох»: ГУР перехопило розмову поранених військових РФ, яких відправили на позиції
Загарбники називають поставлені боєприпаси «смертельним лотерейним квитком» — кожен постріл може стати останнім.
Як повідомляв Укрінформ, військові РФ на Херсонському напрямку намагаються дістатися Криму, щоб втекти від війни.
Фото ілюстративне: АрміяInform

