Goodnews.ua


На Дніпропетровщині внаслідок російських ударів — двоє постраждалих

Июль 28
08:52 2025


У Нікопольському районі Дніпропетровської області внаслідок ударів російських військ постраждали 15-річна дівчинка та 49-річна жінка.

Про це у Фейсбуці повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак, передає Укрінформ.

За його словами, російська армія атакувала Нікопольський район безпілотниками і артилерією, зокрема Нікополь, Марганецьку, Мирівську, Червоногригорівську та Покровську громади.

Постраждали двоє людей – 15-річна дівчинка та 49-річна жінка, які лікуватимуться амбулаторно.

Виникла пожежа, пошкоджені заклад освіти, багатоквартирний і три приватні будинки, три господарські споруди та лінія електропередач.

Крім того, росіяни атакували FPV-дронами Межівську громаду Синельниковського району. Пошкоджені сільськогосподарське підприємство, будівля, що не експлуатується, адмінбудівля й авто. Також горіла суха трава.

Як зауважив Лисак, вночі сили протиповітряної збили на Дніпропетровщині три російські БПЛА.

Читайте також: Армія РФ за добу обстріляла 13 населених пунктів на Запоріжжі

Як повідомляв Укрінформ, 27 липня унаслідок російських ударів по громадах Дніпропетровщини постраждав чоловік, є пошкодження житла, підприємства, виникли пожежі.

Share

Статьи по теме

Останні новини

    Українська художниця Ірина Федоренко зустрілася з Президенткою Європейського парламенту Робертою Мецолою у Мюнхені

Українська художниця Ірина Федоренко зустрілася з Президенткою Європейського парламенту Робертою Мецолою у Мюнхені

Читать всю статью

Ми у соцмережах




Наші партнёри

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
Goodnews.ua