Кабмін схвалив передачу ділянки «Олеська» Укрнафті
![]()
Кабінет міністрів схвалив внесення змін до угоди про розподіл продукції на ділянці «Олеська», що передбачає передачу ділянки ПАТ «Укрнафта».
Як передає Укрінформ, про це йдеться у розпорядженні уряду № 304-р від 4 квітня.
«Надати згоду на передачу 100% прав та обов’язків товариства з обмеженою відповідальністю “Надра Олеська” на користь публічного акціонерного товариства “Укрнафта”, — йдеться у документі.
Передача має відбутися після внесення змін до угоди про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться у межах ділянки «Олеська», що була укладена у вересні 2013 року із ТОВ «Надра Олеська».
ТОВ «Надра Олеська» є власністю НАК «Надра України» та її дочірньої компанії «Український геологічний науково-дослідний центр». На момент підписання УРП на ділянку «Олеська» співвласником компанії було представництво американської Chevron.
Читайте також: Укрнафта торік отримала на 7,6 мільярда прибутку менше, ніж за 2023-й
Як повідомлялося, Кабінет міністрів України погодив пропозицію щодо проведення конкурсу на укладення угоди про розподіл продукції (УРП), які видобуватимуться у межах Межигірської та Свічанської нафтогазоносних ділянок.

