Через розкрадання врожаю хліб на ТОТ печуть з фуражного зерна — Центр нацспротиву
![]()
Хлібозаводи на тимчасово захоплених землях України практично не отримують якісного зерна і вимушені для виробництва хліба застосовувати фуражне.
Як передає Укрінформ, про це у Телеграмі повідомив Центр національного спротиву.
«Окупанти вивозять якісне зерно з захоплених територій до РФ, залишаючи місцевим лише фуражне — кормове. Схема проста: фермерів змушують здавати врожай за заниженими цінами, гауляйтери продають його через посередників за ринковими й кладуть різницю до кишені», — йдеться у повідомленні.
Як зазначається, аграрії отримують дотації, стаючи повністю залежними від окупантів.
Читайте також: Ціни на воду в тимчасово окупованому Донбасі різко зросли за кілька днів — ЦНС
«А через цьогорічний неврожай хлібозаводи лишились без якісного зерна й тепер змушені працювати на фуражі», — додали в Центрі нацспротиву.
Як повідомляв Укрінформ, Росія продає вкрадену в Україні пшеницю у 70 країн світу.
Фото: Центр національного спротиву

