Goodnews.ua


Байло: Це моя перша медаль на дорослому світовому рівні

Март 23
18:29 2024


Українська стрибунка у воду Ксенія Байло поділилася враженнями від здобуття «бронзи» Кубка світу у парі з Софією Лискун.

Вона розповіла про це в коментарі Укрінформу.

«Це моя перша медаль на дорослому світовому рівні. Дуже рада, що нашим виступом ми змогли підбадьорити українців, які досі потерпають від російських ракет. З Софією ми стрибаємо не один рік. Тому хоч і була пауза через її травму, стрибалось легко та знайомо», — сказала вона.

Ксенія також поділилась очікуваннями від головного старту року — Олімпійських ігор у Парижі.

«До Олімпійських ігор залишилось небагато часу, а це буде моя дебютна Олімпіада. Звичайно хвилююсь, адже це вже не чемпіонат України та не чемпіонат світу. Олімпіада — це мрія кожного професійного спортсмена. В нас є всі умови для того, щоб удосконалювати свої вміння, наш президент федерації Ігор Володимирович Лисов надає нам все, що ми потребуємо», — додала Байло.

Читайте також: Українки Байло та Лискун здобули «бронзу» на КС в Німеччині

Як повідомляв Укрінформ, Кубок світу зі стрибків у воду триватиме в Берліні до 24 березня.

Фото: len.eu

Share

Статьи по теме

Останні новини

Банки усилили контроль переводов: за какие операции могут заблокировать карту

Читать всю статью

Ми у соцмережах




Наші партнёри

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
Goodnews.ua