Goodnews.ua


Астронавти Artemis II успішно повернулися на Землю

Апрель 11
05:59 2026


Екіпаж місії Artemis II успішно здійснив входження в атмосферу та повернувся на Землю.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє NASA.

“Екіпаж місії NASA Artemis II у капсулі Orion повернувся на Землю. Астронавти успішно заземлилися за допомогою парашутів у Тихому океані поблизу узбережжя Сан-Дієго”, — йдеться у публікації.

Зазначається, що американський військовий гелікоптер підібрав усіх чотирьох астронавтів й доставив їх на борт судна-амфібії “Джон Мурта”, де вони пройдуть медичний огляд. Після цього екіпаж вилетить до Техасу, де знаходиться Центр управління польотами NASA.

Читайте також: NASA показало нові світлини, зроблені місією Artemis II

Як повідомляв Укрінформ, 1 квітня Національне космічне агентство Сполучених Штатів NASA успішно запустило пілотовану місію Artemis II на навколомісячну орбіту.

Експедиція до Місяця є першою подорожжю людства до супутника за останні понад 50 років. Місія є частиною програми Сполучених Штатів з висадки на Місяць до 2028 року.

Фото:  NASA

Share

Статьи по теме

Останні новини

Курс валют на 23.06.2026: евро дешевеет

Читать всю статью

Ми у соцмережах




Наші партнёри

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
Goodnews.ua