Джамала зустрілася із президентом США Джо Байденом
Декабрь 15
20:05
2022

Українська співачка Джамала, яка поїхала з культурною місією в США, зустрілася з президентом Джо Байденом і першою леді Джілл Байден.
Про це вона повідомила в Instagram.
Зазначається, що переможниця Євробачення-2016 відвідала резиденцію президента з чоловіком Бекіром Сулеймановим.
«У мене є сильне враження, що ми в цій боротьбі не сам не сам із ворогом. Вдячна Джо та Джилл Байденам за зустріч. Такі моменти надають сил рухатися далі до нашої з вами спільної перемоги. На всій території суверенної України», — написала вона.
Фото: instagram.com/jamalajaaa

