“Невчасність дострокових виборів” – локшина для електорату
Липа ще не зацвіла, а вже уродила: аргументи “проти” дострокового розпуску парламенту суцільно липові. А “за” – натуральні.
Поточне скликання дна ще не сягнуло, але підгрібає. У грудні КМІС відрейтингував 12 соціальних інституцій України: від церкви (довіра 56.7%) до парламенту (довіра 5.3%). Парламент орган не тільки законодавчий, а й представницький. І кого ж він наразі представляє?
А за співвідношенням довіра-недовіра з результатом – 76.8 наш парламент поступився навіть російським ЗМІ (-73.9)! Майнула грішна думка: чи не здати його в оренду росіянам?
З таким балансом наш всенародний баласт мав би сором’язливо вибачитись та й піти з миром. Куди там!
Поганий той солдат, який не хоче стати генералом – поганий той депутат, який не хоче залишитись депутатом. А ще гірший той, який чіпляється за мандат наче воша за кожуха.
Та ось парадокс: цій Верховній Раді майже всі недовіряють, а за перевибори лиш близько половини. Звідки ножиці?
У загальному вимірі, люди бояться щоб не стало ще гірше. Спасибі владо: 25-тиліття “реформ” наче лихоліття – вкарбувало у свідомість знак рівності між “змінами” й “лихом”.
Граючи на породжених нею ж страхах, влада й підкидає жахливчики. Як аргументи проти позачергових виборів. Типові розглянемо.
Порадіємо хоч подумки, і уявимо, що лелеки принесли нам якісний виборчий закон. Хто ж не розуміє, що позачергові вибори тоді неминучі? Звідси й ідіосинкразія народних обранців на словосполучення “новий виборчий закон”. Звідси й саботаж.
А як не вдасться? То так і буде. Підтвердимо давнозвісне: “кожний народ має ту владу, на яку заслуговує”.
Борис БЕСПАЛИЙ для UAINFO
Источник: newsonline24
Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий