Goodnews.ua


Ексканцлер Австрії вийшов з наглядової ради Лукойлу

Март 05
03:48 2022

Колишній канцлер Австрії  Вольфганг Шюссель вийшов з наглядової ради російської нафтової компанії «Лукойл» на знак протесту проти війни, яку РФ розв’язала проти України.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє австрійський суспільний мовник ORF.

«Після зростаючої критики ексканцлер Вольфганг Шюссель припиняє роботу в наглядовій раді російської нафтової компанії «Лукойл». Він завершить свій дворічний термін перебування на посаді члена ради і вийде з ради директорів», — йдеться повідомленні.

Колишній канцлер від «Австрійської народної партії», який працював у російській компанії попри розпочату 2014 року агресію РФ проти України, заявив, що «воєнний напад на Україну, жорстокі бойові дії та бомбардування мирного населення є перетином червоної лінії».

Шюссель закликав до припинення бойових дій та заявив, що «Україна має залишатися вільною і неподільною країною».

24 лютого президент держави-агресора Путін оголосив війну Україні. Російські війська обстрілюють та руйнують об’єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли українських міст і сіл з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

Українські воїни стримують натиск ворога, завдаючи йому величезних втрат.

Share

Статьи по теме

Останні новини

Ощадбанк продлил срок действия карт до 2026 года: кому нужно обновить

Читать всю статью

Ми у соцмережах




Наші партнёри

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
Goodnews.ua