Goodnews.ua


«ЛНР» шукає підрядників на будівництво сміттєпереробних заводів, але росіянам це нецікаво — Лисогор

Январь 02
01:31 2025


Про це начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор розповів у Фейсбуці, передає Укрінформ.
«Вже понад два роки тому окупанти оголосили про заплановане у так званій «ЛНР» будівництво трьох комплексів з переробки твердих комунальних відходів та трьох сміттєперевантажувальних станцій. Запросили підрядників з РФ, але ті, оцінивши можливості, погоджуються надавати послуги лише у віддалених від лінії фронту містах», — написав Лисогор.

За його словами, зокрема, у Сіверськодонецьку, де планувалося зведення одного зі сміттєзвалищ, росіянам, за їхніми словами, «працювати не цікаво».

На сміттєпереробні заводи планували звозити сміття з окупованих територій Луганщини і сусідніх регіонів РФ. З того часу гроші знайшлися лише на проєкт будівництва одного з об’єктів. Сміття, яке встигають зібрати, звозять на старий розконсервований полігон.

Читайте також: Окупанти на Луганщині перешкоджають населенню використовувати інтернет — Лисогор

Тим часом окупанти не розміновують територію захоплених ними на Луганщині населених пунктів. І йдеться не про невеличкі зруйновані села, а про міста із тисячами людей. Так, наприкінці грудня у Лисичанську на вибуховому пристрої підірвалися семеро підлітків. Усіх госпіталізували, троє перебувають в реанімації в тяжкому стані.

«Про подію стало відомо через кількість жертв. Регулярні поодинокі випадки загибелі чи травмування росіяни замовчують», — зазначив очільник Луганської ОВА.

Як повідомляв Укрінформ, програма газифікації «ЛНР» до 2033 року охоплює лише 800 абонентів.

Share

Статьи по теме

Останні новини

Ощадбанк продлил срок действия карт до 2026 года: кому нужно обновить

Читать всю статью

Ми у соцмережах




Наші партнёри

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
Goodnews.ua