Goodnews.ua


Як українців ошукують за допомогою шахрайського обладнання через банкомати

Сентябрь 11
02:14 2020

10 вересня у Києві відбувся пресбрифінг на тему кібершахрайства з платіжними інструментами в Україні. Спікери конференції розповіли про тенденції шахрайства, які були зафіксовані за першу половину 2020 року, та продемонстрували шахрайське обладнання.

За словами Олесі Данильченко, заступниці директора асоціації "ЄМА", очільниці Форуму безпеки розрахунків і кредитів (ФБР і К), найбільш актуальне шахрайство на сьогодні – це шахрайство із застосуванням методів соціальної інженерії та в інтернеті. На другому місці – шахрайство з банкоматами.

"В банкоматах є три основні види злочинів. Це скімінг, кеш-трепінг і фізичні атаки. Перші два види спрямовані на держателів платіжних карток, а фізичні атаки – це збитки безпосередньо банків", – Олеся Данильченко, заступниця директора асоціації "ЄМА", очільниця Форуму безпеки розрахунків і кредитів (ФБР і К), членкиня консультаційної ради з фінансових сервісів EC3 Europol.

Потім Данильченко розповіла детальніше про наведені способи шахрайства: "Скімінг – це встановлення несанкціонованого банкомату на кардрідер, місце, де встановлюєте карту, а також встановлення мініатюрних камер, які записують введення пін-кодів. Кеш-трепінг – це встановлення на отвір для видачі готівки шахрайського пристрою, що унеможливлює отримання коштів держателем картки".

Також Олеся Данильченко повідомила, що середня сума шахрайської операції за першу половину 2020 року в мережі інтернет становила 195 гривень. Шахрайські дії з використанням методів соціальної інженерії приносили шахраям в середньому 3300 гривень.

За її словами, через карантинні обмеження випадки шахрайства суттєво зменшились. Однак, після відновлення звичайного режиму країни відновили свою роботу і шахраї.

Источник: aspi.com.ua

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

Бюджетная поддержка Украины превысила $100 млрд: основные доноры

Читать всю статью

Ми у соцмережах




Наші партнёри

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
Goodnews.ua