Goodnews.ua


Дещо про розенблатство

Июль 12
10:18 2017

Дещо про розенблатство

Колись в Радянському Союзі мало місце таке ганебне явище з назвою «блат». Коли в магазинах майже нічого не було, то дефіцит можна було придбати виключно за блатом. І якщо в тебе були потрібні знайомства, то ти вже входив в таку собі секту «блатних та обізнаних».

З приходом в Україну епохи «дикого капіталізму» блат вмер сам по собі. Його радісно поховали та забули. Бо в ньому вже не було потреби. Бо все можна було купити за гроші. Або за великі гроші. Абсолютно все – від модного одягу чи депутатського мандату до виправдувального вироку судді чи самого суддю.

І ось українське суспільство своїми натрудженими руками створило потворну інституцію під назвою Верховна Рада. Тобто, інституція начебто правильна та цивілізована, але чомусь в ній в більшості своїй від виборів до виборів засідають та отримують завдяки своїм посадам нечувані пересічному українцю блага якісь потвори. Потвори без сорому та совісті!

В цьому виборці змогли переконатися під час багатосерійної вистави у прямому ефірі з умовною назвою «Як регламентний комітет зняття депутатської недоторканності на обгрунтованність перевіряв». Особливо показовою була серія, де головним антигероєм України був народний обранець Борислав Розенблат.

Попри всі кричущі факти та відеосюжети, де краснопикий нардеп пропонував свої послуги в якості «решали» за купу грошей в американських долярах, він анітрохи не соромлячись повторював на комітеті – це не я або не зовсім я, або я, але фраза не моя…

Цей парламентарій-мажоритарник запам’ятався тим, що першим на всю Україну (завдяки оперативній зйомці) зізнався, що в його владі за гроші домовитись з будь-якою посадовою особою – з суддею, лісником, прокурором, колегою-депутатом…

Отже, в новітній історії України ми отримали замість соціалістичного «блату» нове ганебне явище – розенблатство. Суцільне розенблатство. Яке народилося у Верховній Раді та й лізе з усіх її шпарин в українське суспільство.

Тому питання на порядку денному одне: або суспільство зможе подолати розенблатство та піде впевнено до світлого майбутнього або це саме розенблатство вже в найближчий час поставить нас на коліна та й буде безроздільно панувати в Україні?.. До наступного Майдану…

Share

Статьи по теме

Загрузка...

Загрузка...

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание и тон вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи, которые систематически нарушают это правило - будут заблокированы.

Website Protected by Spam Master


Последние новости

    Как Huawei удвоит производительность смартфонов?

Как Huawei удвоит производительность смартфонов?

0 комментариев Читать всю статью

Мы в соцсетях