Вчителька в американській школі ставить оцінки учням мемами. Її ідея стала вірусною
Вчителька в американській школі Чикаго Айне Фатіма оцінює роботи своїх учнів мемами, які ставить поряд зі звичайною оцінкою. Про це повідомляє BuzzFeed News.
Фатіма розповіла виданню, що під час однієї з перевірок контрольних робіт старшокласників її дуже засмутили результати. Було багато неправильних відповідей, і вона подумала, що якби учні побачили її вираз обличчя просто зараз. Вчителька роздрукувала меми на звичайному самоклеючому папері і стала прикріплювати стікери до робіт. Ідея старшокласникам дуже сподобалася.
«Я передала їх дітям, і вони одразу почали сміятися. Знадобилося кілька хвилин, щоб заспокоїти їх», — розповіла Фатіма. Її учні тепер засмучуються, якщо не знаходять на своїх роботах наклейку. При цьому вони отримують й офіційні оцінки.
Фатіма опублікувала у своєму Twitter ролик, який став вірусним. У ньому вона показала, як наклеює на одну з робіт стікер із зображенням афроамериканця, навколо якого намальовано багато знаків питання та ставить стрілку до того, що викликало в мема подив.
I love grading with my new stickers! pic.twitter.com/4K66qQblSJ
— ainee f. (@axfxq) 17 октября 2018 г.
У своєму коментарі під твітом вона написала, що ніколи б не стала робити подібне з учнями з молодших класів і додала, що ідея з наклейками дуже подобається її колегам. «Я просто хочу уточнити, я вчу старшокласників. Я б не стала робити це з молодшими учнями. У моєму класі є культура, яку ми створили, і учням це сподобалося. Моїм колегам вона теж подобається», — написала Фатіма.
I just wanna clarify, I teach high school seniors. I would not do this with younger students. This is the culture in my class we've built & bc of that, they loved it. My fellow teachers loved it too.
— ainee f. (@axfxq) 18 октября 2018 г.
Вірусний твіт вчительки допоміг їй пояснити саме поняття «вірусності», а також механізм появи таких продуктів.
Фатімі 27 років, і вона каже, що її учні набагато доросліші, ніж вона під час навчання в старшій школі. Наприклад, багато з них працюють по багато годин поза навчальним закладом, щоб допомогти своїм сім'ям.
Источник: thebabel.com.ua
Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий