Україна вистоїть — Тарас Тополя про те, як ухвалив рішення вступити на службу та перші враження
З початку повномасштабного вторгнення чимало українських знаменитостей вступили до лав ЗСУ та ТРО. Гурт "Антитіла" не виключення. Фронтмен Тарас Тополя поділився в інтерв’ю про те, як учасники колективу прийняли рішення піти на службу повним складом, та які ситуації запам’ятались йому найбільше.
Про свято 14 жовтня
Цьогорічний День захисників та захисниць України набуває нового, особливого значення, адже наші захисники вже стали символом спротиву та жаги до свободи. І це заслуга всіх українців.
Зокрема, для Тараса Тополі 14 жовтня це привід згадати про те, що війна досі триває. Та вкотре впевнитись, що багато українців цінують свою державу та бачать у ній своє світле майбутнє.
Незважаючи на те, що на вістрі цієї боротьби стоять люди зі зброєю, які прямо виконують функцію захисників України, за їхніми спинами є люди в тилу, які роблять все, щоб ці люди зі зброєю змогли виконати своє бойове завдання. Вся країна працює, як один живий організм. Чому вона так працює? Тому що ці мільйони людей – це є клітинки цієї країни, організму, які усвідомлюють себе українцями.
І навіть попри усі незгоди та жахи війни, на думку співака, свято потрібно відзначати аби підтримувати бойовий дух.
Як ухвалили рішення взяти до рук зброю
Гурт Антитіла ухвалив рішення втупити до ТРО ще до початку війни. Воно було виваженим та усвідомленим.
Ми розуміли, що в разі війни Україна може вистояти лише якщо буде тотальний громадянський спротив.
Розуміючи те, що ми є популярними, що на нас дивляться мільйони людей і прямо чи опосередковано наслідують нас, ми ухвалили це рішення як громадяни, чоловіки і як популярні артисти, за якими пішли згодом, я впевнений, сотні тисяч людей.
Всі сім місяців гурт робить все що від нього залежить аби Україна вистояла і ще жодного разу не пожалкував про своє рішення – наголошує фронтмен.
Що на війні запам'яталось найбільше
Як не дивно, але й під час війни бувають позитивні моменти. Один із таких – черги до військкоматів.
Той дух, який був поміж цими людьми – бажання боротися, не здаватися і будь-що стояти за свою державу, це надихало. Ці відчуття я запам’ятаю на все життя. – Ділиться співак.
Але у сучасних реаліях чимало таких важких моментів, як поранення та втрати побратимів. Але це той жах, через яких наразі має пройти наша країна.
Ставлення до чоловіків, які відсиджуються під час війни
Попри те що, суспільство часто засуджує чоловіків, які не взяли до рук зброю після 24 лютого, Тарас Тополя не вважає за потрібне акцентувати на цьому. Бо не кожній людині, з морально-психологічних якостей та характеру, дано воювати.
Кожен має робити щось на своєму місці, навіть якщо чоловік, хлопець, дідусь, батько не пішли на передову, але робили щось в тилу, якусь користь – самовіддано, відчайдушно, витрачаючи максимум сил, даючи хороший результат, це також добре, тому що країна і держава – це механізм, у якому кожна людина – маленький організм, який на своєму місці.
Чого вчить війна і як змушує переглянути пріоритети
Фронтмен розповідає, що окрім навичок із тактичної медицини, на службі він навчився жити одним днем та робити все по-максимуму, адже кожен день може бути останнім. А також, насолоджуватись кожним моментом.
Оскільки гурт Антитіла були тверді, міцні, морально-етичні до початку війни, вони не змінилися, і війна лише посилила переконання в тому, що найважливіші цінності – не матеріальні.
Це цінності духовні, посмішок, любові, щастя близьких і рідних людей, на які ми часто в суєті, в побуті, в тотальному життєвому марафоні не звертаємо уваги. Це потрібно робити, і очевидно, що треба жити кожним днем.
Якою буде перемога України
Перемогу бачу швидкою і дуже хочу, щоб вона була саме такою. Звичайно, повертаючись до реальності, гадаю, що перемога буде на полі бою, в спротиві великих дипломатичних зусиль.
Як і більшість українців, Тарас Тополя упевнений, що Україна поверне суверенітет зі всіма своїми територіями, що ми отримаємо репарації, а Росія буде переможена, і, можливо, буде знищена як держава.
Источник: meta.ua