Goodnews.ua


Найвпливовіші люди світу виділяють кошти на боротьбу із пандемією поширення коронавірусу

Март 19
16:13 2020

Поки коронавірус охоплює все нові країни і регіони світу, а ті вимушено закривають свої кордони і оголошують карантин, найбагатші люди світу воліють надавати пожертви на користь тих, хто зазнав найбільших втрат в боротьбі з пандемією.

Про це пише Forbes, повідомляє Investing.com.

Так, співзасновник Microsoft Білл Гейтс, один з найбагатших людей в світі, оголосив, що Фонд Білла і Мелінди Гейтс виділить $ 100 млн на допомогу у виявленні, ізоляції та лікуванні вірусу по всьому світу.

Також власник і засновник онлайн-комерційної платформи Alibaba Джек Ма – пообіцяв $ 14 млн зі свого фонду на допомогу в розробці вакцини від коронавируса і в минулу п’ятницю заявив, що пожертвує також 500 тис. Готових тестових наборів і 1 млн захисних медичних масок для обличчя.

В умовах епідемії великі корпорації вважають за краще діяти згідно негласної етики: так, Брайан Ческі, генеральний директор американської компанії Airbnb, написав в Twitter, що його компанія дозволить своїм користувачам по всьому світу скасувати замовлення на оренду і поверне їм гроші.

Таку пропозицію діє поки для бронювання за період з 14 березня 2020 року по 14 квітня 2020 року.

Кен Гріффін, засновник компанії Citadel, що управляє лінійкою хедж-фондів і надає максимально повний сервіс клієнтам на фінансових ринках, також воліє перераховувати кошти на благодійність: він оголосив, що пожертвує $ 7,5 млн однією з найбільш сильно постраждалих провінцій Китаю, Ухані.

Тед Леонсіс, власник баскетбольних клубів Wizards в NBA і Washington Mystics (WNBA, а також хокейного клубу Capitals в NHL, вважає за краще виплачувати компенсації за закриття місць проведення спортивних змагань всім членам обслуговуючого персоналу особисто – по $ 500 касирам, білетерам, охоронцям і іншим співробітникам, які не вийшли на роботу в форс-мажорних обставин.

Деякі з опитаних Forbes мільярдерів поділилися своїми планами дій в надзвичайних обставинах: так, Венсан Боллоре, генеральний директор Bolloré Group з Франції, заявив:

«Наша група існувала з 1822 року. Ми пройшли через революції, дві світові війни і т.д. Тому ми повинні адаптуватися до коронавірус ».

Стів Саровіц, який заснував платіжну компанію Paylocity, сказав, що скоротить свої особисті і сімейні поїздки.

«Найголовніше, нинішня ситуація показує, наскільки ми всі взаємопов’язані і мають покладатися один на одного і працювати разом, щоб боротися з коронавірусів. Особисто я в захваті від того, що отримую перепочинок від свого щільного графіка поїздок і можливість проводити більше часу вдома з моїми дітьми ».

Джон Прітцкер, філантроп, колишній співвласник світової мережі готелів Hayatt, якому належить нині компанія Geolo Capital, що інвестує в сім найбільших в США готелів, висловив свою, суто людську реакцію на ситуацію в сфері охорони здоров’я: «Ми всі зосереджені на соціальному дистанціювання, гігієну і на тому, щоб люди навколо нас робили те ж саме.

Я приймаю вітаміни С / A і В3 і роблю багато вправ. Якщо це спрацює, то я буду в захваті ». Він також зауважив: «Ми зараз трохи на вістря списа: сподіваємося на краще, але готуємося до гіршого».

Схожим чином діє і Джим МакКелві, співзасновник і член правління компанії Square: він заявив, що його сім’я скасувала поїздку до Італії, і сам він ізолював себе вдома.

«Ми запрошуємо наших старших членів сім’ї залишитися з нами в Сент-Луїсі. Тут одна з кращих систем охорони здоров’я в США. Якщо станеться криза, ми хочемо бути тут. Я турбуюся, що люди похилого віку та бідні люди не зможуть отримати достатнього догляду ».

Засновник і власник Zoom, який розробляє хмарний сервіс для відеоконференцій, Ерік Юань, підійшов до проблеми також з позиції філантропа: він вирішив на час надати свій сервіс безкоштовно для необмеженого використання, і перш за все в постраждалих регіонах – спочатку в Китаї, а тепер в Італії і на всій території США.

Стюарт Рар, який володів раніше сімейним фармацевтичним дистриб’ютором Kinray, але не так давно продав свій бізнес компанії Cardinal Health, заявив, що не панікує: «В даний час у нас багато готівки і немає боргів, що дозволяє нам потенційно купувати товари зі знижкою або шукати нові можливості для бізнесу ».

Мухаммад Девджі, генеральний директор компанії MeTL Group, повідомив що скасував всі заплановані поїздки в Європу і США, обмежив свою присутність в великих масових заходах і скасував участь у всіх великих конференціях, форумах і зборах в постраждалих від коронавируса країнах.

«Ціни на сировинні товари впали, а оскільки ми займаємося торгівлею, а також виробництвом товарів, ми займаємо довгі позиції в сировинному секторі. Це тимчасово зробило зворотний вплив на нашу компанію ».

Герберт Вертхейм, що заснував Brain Power Inc., написав: «Я відчуваю, що ні сприймаю [коронавірус] як страшну річ, це економічно страшно через його наслідків, але я не боюся за своє особисте здоров’я». У неділю засновник Salesforce Марк Бениофф написав в Twitter про те, що його компанії Salesforce і Time виплачуватимуть погодинну оплату своїм працівникам, так як багато хто з них працюють на дому.

Источник: vezha.net.ua

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

«Воспринял это как пощечину»: Тренер Богачука резко отреагировал на срыв боя с Мадримовым

Читать всю статью

Ми у соцмережах




Наші партнёри

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
Goodnews.ua