Goodnews.ua


Білл Гейтс закликав забути про космос і розв'язати 10 глобальних проблем планети Земля

Март 21
09:06 2019

Засновник корпорації Microsoft і один з найбагатших людей на Землі Білл Гейтс закликав людей знайти рішення 10 основних світових проблем. Замість досліджень космосу, підприємець пропонує поліпшити життя людства на нашій планеті.

Колишній програміст і засновник однієї з найуспішніших IT-компаній в історії Білл Гейтс відомий не тільки завдяки своїм величезним статкам, але й тим, на що він їх витрачає.

Поки найбагатша людина планети Джефф Безос змагається з мільярдером-винахідником Ілона Маском за те, хто перший колонізує Марс і Місяць, а також побудує нову бізнес-імперію навколо мережі супутникового інтернету, Гейтс намагається акцентувати увагу на поточних проблемах людства. До того ж він уже витратив на це не менше грошей, ніж інвестували в інноваційні ракети-носії від SpaceX і Blue Origin.

За кілька років перед відходом з посади керівника Microsoft, Білл Гейтс створив благодійний фонд, який назвав на честь себе і своєї дружини Мелінди. Як повідомляла BBC, станом на кінець 2016 року, Гейтс витратили на благодійність близько $31 млрд.

Фонд Білла і Мелінди Гейтс інвестував у поліпшення системи охорони здоров'я, боротьбу з голодом у бідних країнах, попередження і лікування серйозних захворювань по всьому світу і багато іншого. За це журнал Forbes кілька років тому назвав Білла Гейтса найщедрішим мільярдером США.

Кілька днів тому 63-річний філантроп опублікував у своєму Twitter список 10 глобальних проблем, які є важливими для всієї планети зараз і в найближчому майбутньому.

"Якщо ви вірите в те, що інновації — це для всіх, тоді у мене є список для вас: 10 проблем, які потрібно вирішити завдяки вашим ідеям", — написав Гейтс у Twitter.

If you believe innovation is for everyone, then I have a list for you: 10 challenges that the world needs your ideas to help solve. https://t.co/fnV9s61Lk3

— Bill Gates (@BillGates) 17 марта 2019 г.

Засновник Windows намагається привернути увагу людей до таких проблем:

— зниження парникового ефекту і скорочення кількості вуглекислого газу в атмосфері;

— зберігання електроенергії, виробленої за допомогою відновлюваних джерел;

— універсальна вакцина для всіх форм грипу;

— лікування різних форм деменції, зокрема хвороби Альцгеймера;

— очищення світового океану від пластику;

— енергоефективне опріснення води;

— розробка безпечних автономних автомобілів;

— взаємодія штучного інтелекту з реальним світом;

— прогнозування землетрусів;

— вивчення роботи мозку для боротьби з такими хворобами, як шизофренія і аутизм.

Раніше цей список опублікувало видання MIT Technology Review. Гейтс вже говорив про важливість декількох з проблемних сфер, які представили у своєму списку редактори журналу Массачусетського технологічного інституту.

Зокрема, в питаннях виробництва електроенергії від поновлюваних джерел, експерти вказують, що вітряна і сонячна електроенергія виробляють недостатньо електроенергії, і перехід від спалювання викопного палива може зайняти дуже багато часу.

"Різні вчені і стартапи розробляють дешевші форми зберігання електроенергії від поновлюваних джерел, які можуть працювати довше, зокрема проточні батареї або ємності на розплавленої солі. У будь-якому випадку нам вкрай потрібен дешевший і ефективніший спосіб зберігання величезної кількості електроенергії", — пише MIT Technology Review.

Источник: techno.nv.ua

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

Хавбек сборной Испании заинтересовал ряд крупных клубов

Читать всю статью

Ми у соцмережах




Наші партнёри

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
Goodnews.ua