Legatus

Банківські шахраї продовжують вводити в оману житомирян

Август 27
00:01 2017

Банківські шахраї продовжують вводити в оману житомирян

Поліція вкотре застерігає житомирян від ошуканств, що вчиняються від імені банківських працівників під виглядом усунення раптових проблем в електронній системі або ж проведення фінансових операцій. У результаті подібних шахрайств минулої доби жителі Житомирщини втратили понад 6,5 тисяч гривень з власних рахунків.

До Житомирського відділу поліції звернулася 59-річна жителька обласного центру, повідомивши про підозріле зникнення зі свого банківського рахунку майже 1,7 тисяч гривень. Як з’ясувалося, напередодні жінці на мобільний зателефонував нібито працівник банку і запропонував покращити захист її банківського рахунку. Для здійснення такої операції клієнтка продиктувала персональні дані. Утім, жінка дочекалася лише СМС-сповіщення про зняття коштів.

Жителька Новоград-Волинського району також повідомила до поліції про працівника служби безпеки банку, який у телефонній розмові вказав повідомив про блокування її картки. Однак зазначив, що процедуру відновлення можливо було здійснити миттєво, у телефонному режимі повідомивши необхідні конфіденційні дані. Погодившись, жінка позбулася близько 5 тисяч гривень.

У вищенаведених випадках правоохоронці кваліфікували події як шахрайства. У рамках розпочатих за ст.190 Кримінального кодексу України досудового розслідування поліція встановлює осіб пройдисвітів і їх місцезнаходження.

Водночас правоохоронці звертаються до громадян: аби не стати жертвами шахраїв, дотримуйтеся елементарних правил:
— нікому і за жодних обставин не надавайте особистої інформації (номер банківської картки, рахунку, CVV-код, пін-код, коди, які приходять в СМС-повідомленнях тощо), тим більше в телефонному режимі;
— не довіряйте телефонним сповіщенням про невиконані кредитні зобов’язання й необхідність у зв’язку з виниклим непорозумінням звірити номер вашого кредитного рахунку з нібито наявною інформацією у банку. Принагідно згадайте, що у контактному центрі установи зазвичай клієнтів запитують лише чотири останні цифри вашої кредитки.

Врешті, у питаннях фінансового характеру керуйтеся здоровим глуздом, а у разі потреби — радьтеся з фахівцями.

Источник: dzerkalo.info

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

Справедливий мир та правосуддя є важливими елементами закінчення війни — автор «української» резолюції в ПАРЄ

Читать всю статью

Ми у соцмережах




Наші партнёри

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
enfrdeitplptruestruk