Аферисти кидають українців із житлом на морі
Збираєтеся їхати на море і самостійно знімаєте житло на курорті? Будьте обережні. Довкола купа аферистів, які з радістю розведуть вас на гроші і зіпсують відпустку.
Наша героїня Оксана запам’ятає цей відпочинок надовго. Її кинули із житлом на морі ще до того, як вона туди поїхала. Плануючи відпустку, вона заздалегідь попіклувалася про те, де житиме. Жінка знайшла квартиру на курорті через Інтернет і зв’язалася з орендодавцем. Власник попросив внести передоплату, а після цього не виходив на зв’язок. Він виявився шахраєм, який просто кинув Оксану на гроші. Адвокат каже, що у таких випадках необхідно одразу ж телефонувати до банку і повідомити про шахрая.
«Як правило, банк блокує цю картку, гроші списують і повертають людині, яка їх заплатила», – каже адвокат Андрій Личманюк.
Подбайте про жило на відпочинку заздалегідь. І в жодному разі не знімайте його вже на місці, коли приїдете. Місцеві ріелтори накинуться на вас вже біля потяга. Тільки от під масками ріелторів можуть приховуватися грабіжники. Вони завезуть вас невідомо куди, обчистять і втечуть. Тож покладатися на волю випадку не рекомендуємо. Обирайте перевірених орендодавців і обов’язково укладайте з ними угоди.
«Ти будеш застрахований, якщо у тебе є документ, наприклад угода, в якій чітко вказано, що ти маєш право робити, що не маєш права робити, яка буде компенсація, якщо умови, які тобі надаються, будуть не відповідати умовам, про які ви безпосередньо домовлялися із власником вказаного житла», – зазначає Андрій Личманюк.
Звісно ж, найнадійніший варіант – це знімати номер у готелі. Адже в нього є конкретний власник, який замається підприємницькою діяльністю. Так, це буде дорожче, але безпечніше, аніж оренда квартири.
У жодному разі не платіть за житло наперед орендодавцям чи ріелторам, яких знайшли через Інтернет. Користуйтеся сайтами з хорошою репутацією, шукаючи собі квартиру чи будиночок біля моря.
Источник: ranok.ictv.ua
Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий