Збірна Аргентини стала чемпіоном світу з футболу у 2022 року

Декабрь 18
20:44 2022

Сьогодні у Катарі на стадіоні «Лусаїл Айконік» у фіналі чемпіонату світу зустрічалися збірні Аргентини та Франції. В основний час матч завершився з рахунком 2:2. У додатковий час команди обмінялися голами і рахунок став 3:3. У серії пенальті перемогу здобули аргентинці (4:2).

Рахунок у матчі було відкрито аргентинцями у першому таймі. Спочатку ворота Уго Льоріса з пенальті вразив Ліонель Мессі. На 21-й хвилині зустрічі головний арбітр Шимон Марциняк призначив одинадцятиметровий за фол на Анхелі Ді Марії у штрафному майданчику. Через 13 хвилин сам постраждалий відзначився забитим м’ячем, йому асистував Алексіс Макалістер.

Французи в першому таймі не змогли завдати жодного удару в площину воріт Еміліано Мартінеса. На 80-й хвилині триколірні отримали право на пенальті, який реалізував Кіліан Мбаппе. За хвилину француз оформив дубль.

У другому додатковому таймі Ліонель Мессі забив свій другий гол, вразивши ворота французів правою ногою, а Мбаппе забив ще один гол із пенальті.