Збірна Україна у меншості перемогла футболістів Марокко на Олімпійських іграх

Июль 27
20:23 2024

Олімпійська збірна України (U23) здобула першу перемогу на футбольному турнірі Ігор-2024 у Франції.

«Синьо-жовті» на арені «Стад Жоффруа-Гішар» у Сент-Етьєні обіграли команду Марокко — 2:1, передає Укрінформ.

На гол Дмитра Криськіва, який відкрив рахунок на 22-й хвилині, з пенальті відповів Суф’ян Рахімі (64). Остаточний результат у компенсований час встановив Ігор Краснопір (90+8).

Українці догравали матч у меншості — на 63-й хвилині червону картку отримав Володимир Салюк (затримка суперника).

У заключному поєдинку групової стадії команда Руслана Ротаня 30 липня зустрінеться з олімпійською збірною Аргентини.

Турнірне становище у квартеті В: Аргентина — 3 очки, Марокко — 3, Україна — 3, Ірак — 3.