Goodnews.ua


Захист польових культур від хвороб та шкідників

Май 28
14:27 2020

Отримання добрих врожаїв — головне завдання аграріїв. І стежити за цим доводиться від моменту висадки рослин в грунт до збору продукції. Домогтися хороших результатів непросто. Потрібно стежити, щоб посіви не уражувалися хворобами та шкідниками. Істотної шкоди завдають бур’яни, які поглинають з грунту поживні речовини. Щоб впоратися з перерахованими проблемами, використовують причіпні обприскувачі Jacto, що підходять для внесення рідких добрив та обробки полів пестицидами, фунгіцидами, гербіцидами.

Якісно проведена операція приносить хороші результати. Однак для цього варто враховувати багато нюансів, а особливо погодні умови. Причіпні обприскувачі Jacto — це сучасний агрегат, який дозволяє обробляти посіви швидко та ефективно. При цьому забезпечується повний захист механізатора від вдихання парів речовин, що розпилюються.

Якісне внесення засобів захисту рослин

На результативність обробки можуть впливати різні чинники. В першу чергу це погодні умови та терміни. Бажання заощадити на витраті препаратів також стає причиною втрати врожаю, оскільки ефективність такого засобу низька. Аграріям варто звертати увагу не тільки на вартість розчинів, а й чітко дотримуватись рекомендацій щодо їх застосування.

Істотний вплив на результативність має техніка для обробки полів. Сучасні причіпні обприскувачі Jacto багато в чому перевершують агрегати, які були випущені кілька десятиліть тому. Різниця полягає в принципі здійснення обробки. Вони виконують дрібнодисперсне розпорошення. При цьому частинки розчину потрапляють безпосередньо на вегетативні органи рослини, що приносить позитивний результат в боротьбі з хворобами і шкідниками. Така технологія сприяє знищенню бур’янів, які гальмують зростання культур.

Вибір обприскувача

Щоб результативно проводити обробку полів, потрібно купувати техніку, обсяг бака якої дозволить працювати без дозаправки розчину. Враховувати доведеться форму і розмір земельного наділу. Великий бак — не найкращий вибір для тих ділянок, де трактору доведеться маневрувати. Тому варто продумати, яка модель підійде в даному випадку.

Зверніть увагу: Успішна обробка можлива при сприятливих погодних умовах. У степовій зоні України постійно дмуть вітри, що знижує результативність оприскуванія. Використовуючи причіпні обприскувачі Jacto, такої проблеми можна уникнути.

Агрегат виконує обробку таким чином, що краплі робочого розчину не розносяться вітром, а осідають на стеблах рослин. Це відбувається за рахунок використання інноваційної технології розпилення — вплив повітряних струменів на аерозольні факели.

Переваги застосування навісних обприскувачів Jacto

Одна з важливих переваг агрегатів — висока продуктивність, що тягне за собою зниження витрат на обробку насаджень. Робочий розчин витрачається за призначенням, він не розноситься вітром, а осідає на вегетативних органах рослин. Обприскування проводиться згідно санітарно-гігієнічним нормативам і не становить загрози для обслуговуючого персоналу.

Характеристики, які притаманні обприскувачів Jacto:

  • стабільність;
  • практичність;
  • простота налагодження та експлуатації.

Розчини в ємності розмішуються до повної гомогенізації. Бак не схильний до деформацій і корозії. Полірування внутрішніх стінок забезпечує простоту очищення від відкладень. Обприскувачі Jacto надійні та універсальні. Використовуючи їх, ви зможете не тільки підвищити врожайність, але й уникнути багатьох проблем під час вирощування культур.

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

На Київщині внаслідок атаки російських дронів пошкоджені дві багатоповерхівки

Читать всю статью

Ми у соцмережах




Наші партнёри

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
Goodnews.ua