Goodnews.ua


Наша журналістика своєю продажністю підклала дві величезні свині українському суспільству

Апрель 26
08:18 2017

Наша журналістика своєю продажністю підклала дві величезні свині українському суспільству

Наша журналістика своєю продажністю підклала як мінімум дві величезні свині українському суспільству.

Перша: у нас практично неможливо знайти об’єктивну інформацію – її треба викопувати з-поміж стосів заангажованих публікацій.

І друга: пересічний читач настільки упевнений, що всі журналістські матеріали кимось проплачені – що варто підняти якусь злободенну тему – і тут же отримаєш ярлика “лоббі”.

Скажімо, підняти тему генної модифікації. Чи знаєте ви, що повз українського медіапростору пройшло відкриття американських учених, що трансгенну сою, таку саму, як продає “Монсанто”, можна отримати і методами “класичної” селекції – просто довше за термінами? Причому дослідження не нове – 2000-го року. Можете перевірити, вид називається “Soyola”, він уже давно вирощується на ділянках в різних штатах США – від Північної Кароліни до Арканзаса.

Що це означає? Перш за все, що великі корпорації спіймали за хвіст. Вони насправді не модифікують рослини, а просто пристосовують їх до “своїх же” гербіцидів – які потім впарюють за баснословними цінами. Та ж сама “Монсанто” заробляє не на трансгенному насінні, а на гербіциді гліфосаті. Тобто, це не ГМО, а, вибачте, надурювання споживача – який купує “стійкий до шкідників” вид, а насправді купує потужну отруту, яка потім портить екологію. А “винна” потім генетика, а не гербіцид.

Але є й більш важливіше значення: біотехнології нарешті вийшли на реальні результати. Це значить, що найближчим часом людство очікує аграрна революція, яка дозволить кожній країні на 100% забезпечувати себе харчами.

Що означає, що оті всі корпорації, які продають пестициди і гербіциди – вилетять в трубу із усіма своїми “штучно пристосованими” рослинами. А це велетенські гроші. Вилетять в трубу і великі корпорації-латифундисти, які промисловим способом виробляють велетенські обсяги харчів, які потім по завищеним цінам продають бідним країнам (так, в світі уже виробляється харчів на 12 мільярдів населення – а голод і недоїдання в світі є наслідками того, що люди тупо не мають грошей, аби купити собі той харч). А це іще більші гроші.

Що можна зробити:

– Скупити землю. Всю, яку можна – щоб біотех можна було застосовувати на якомога менших площах і зберегти таким чином свої ринки;

– Встановити монополію на біотехнології, включаючи такий бред, як авторське право на генетичний код;

І тим, і іншим світові корпорації уже займаються. І ось на цій хвилі дуже бажають проїхатись наші можновладці. Бо якщо вони зараз дозволять вільний ринок землі, то на них тут же знайдеться два види покупця:

– вітчизняний кримінальний і олігархічний капітал, якому конче потрібно незалежне від економіки вкладання коштів. Не ідіоти же вони, гроші тримати в наших банках;

– вітчизняний же спекулятивний капітал, який розраховує скупити землю по дешевці, а потім загнати “зацікавленим особам” за “справжніми цінами”. А ці особи є, і вони дуже зацікавлені – див. вище.

При цьому вам ніхто не скаже, що буде ПІСЛЯ того, як земля буде продана. А буде дуже проста річ. Україна перестане забезпечувати себе харчами, і стане черговим гарантованим клієнтом корпорацій – виробників харчів. А наша земля буде або просто стояти необробленою – як вкладення коштів, або буде продана корпораціям – з тією ж метою. Це якщо пощастить, бо купити землю можуть і під експерименти, і під атомні могильники, і ще під якусь отруйну річ – адже Україну не шкода, ми себе в світі показали як найбільші терпили.

А ті дві-три тисячі долЯрів, які тицьнуть селянам в обмін на їх землю, дуже швидко повернуться до олігархів назад – через тарифи, ціни на харчі та продукти першої необхідності.

Тепер перечитайте все вищевикладене, і ще раз подумайте: чи варто продавати землю.

Пост проплачений “сільськогосподарським”, “біотехнологічним” і “популістським лоббі”. А сам автор – генномодифікований овоч з планети Кантен.

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

Экс-тренер Шахтера может стать наставником Миколенко

Читать всю статью

Ми у соцмережах




Наші партнёри

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
Goodnews.ua