Goodnews.ua


«Заважають жити»: українці оголосили війну власникам електрокарів

Январь 18
13:48 2020

В Одесі розгорівся конфлікт між жителями міста, міськрадою і власниками електромобілів.

Як повідомляє autogeek, місцеві чиновники днями повидавали приписи з вимогою демонтажу електрозаправок. Потім же пояснили свою позицію тим, що їх власники порушують норми чинного законодавства та мають привести в порядок всі документи, а потім уже працювати.

Самі одесити жаліються, мовляв електрозаправки «заважають їм жити». Наприклад, жителі однієї з багатоповерхівок вимагають ліквідувати зарядну станцію, так як при її установці пошкодили дерево і порушили Правила благоустрою. У відповідь на цю скаргу чиновники зобов’язали власника електрозаправки прибрати її і виконати це протягом трьох робочих днів.

У свою чергу власники атво на електротязі придумали оригінальний варіант помсти за це:

«У нас в групі як контрміру, запропонували купувати старі “Жигулі” і прогрівати їх кожен день під вікнами протягом 20 хвилин, щоб було з чим порівняти, такі коптильні нікому мабуть не заважатимуть», – написав в Facebook-спільноті Odessa Electrocars співзасновник компанії EcoFactor Володимир Ревера.

«З приводу “Жигулів”, відмінна ідея. Але для більшого ефекту краще “Москвич” на 80-му бензині!», – додали інші Інтернет-користувачі.

Нагадаємо, в Україні зросла кількість зарядних станцій для електромобілів.

Share

Статьи по теме

Загрузка...

Загрузка...

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание и тон вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи, которые систематически нарушают это правило - будут заблокированы.

Website Protected by Spam Master


Последние новости

18 отечественных звезд, чьи настоящие имена и фамилии могут стать для вас сюрпризом

0 комментариев Читать всю статью

Мы в соцсетях