Goodnews.ua


Як привезти автомобіль з Європи під час карантину

Август 25
11:11 2020

Про це розповів на своєму YouTube каналі блогер та автоперекупник Олександр Єременко.

В даний час Україна в період пандемії COVID-19 знаходиться в «Червоній зоні». Тому до країн Європейського союзу українців не впускають навіть з “безвізом”. Але потрапити в країну ЄС можна, якщо у українця є «вид на проживання» в ЄС або запрошення на роботу чи навчання. Такі “липові” документи роблять бізнесмени, які займаються «євротурами» українців за кордон для купівлі автомобілів.

Як в’їхати в Литву чи Польщу

Раніше в Литву, наприклад, можна було їздити через Білорусь чи Латвію, але потім Білорусь також внесли в “червону зону” та зобов’язали проходити карантин 2 тижні в Литві. Сидіти там два тижні – це марно витрачати гроші на проживання, а це не вигідно. Тому сьогодні в Європу можна в’їхати лише через Угорщину. Але цю країну треба покинути протягом 24 годин, та й на кордоні з Україною величезні черги.

Тому навіть для поїздки в Литву треба їхати в Угорщину та Польщу. Така дорога з України (зокрема, з Харкова чи Києва) займає до 40 годин.

Вартість документів та дороги (в мікроавтобусі) в залежності від ситуації – 250-300 євро.

Якщо автомобіль купили в Литві, потрібна купча (можна заповнювати від руки). Але перед тим треба укласти угоду з брокером. За характеристиками авто та фотографіями брокер скаже, яку суму ставити в купчій.

Вартість послуг брокера – 200-300 доларів США.

Після цього їдете в Regitra (Сервісний центр Литви), щоб зняти авто з обліку. Разом з цим документом вам видадуть ще й транзитний номер.

Окрім того, потрібно купити страховку “Зелена Карта” для поїздки Європою на мінімальний термін.
Перереєстрація та страховка обійдеться десь у 100 євро.

Їхати на придбаному авто з Литви краще через Польщу. Адже таким чином можна провести запчастини та колеса, продукти. А білоруси не пускають з цими товарами.

Поки ви їдете з Європи, митний брокер має час, щоб оформити ПД – попередню декларацію. Митні платежі згідно нарахувань брокера треба сплатити до перетину кордону, але є нюанс: платником має бути людина, на яку буде розмитнюватись машина. З платіжкою та копією ПД можна в’їхати на митну території України та прямувати до свого міста, де повністю оформити авто.

Проживання в Європі, харчування та пальне на дорогу обійдеться десь у 200-300 євро.

Що привезти з Європи під розмитнення:

Акцизний податок на дизельні авто в півтора рази більший, аніж на бензинові, тому зараз частіше привозять авто саме з бензином об’ємом 1,2-2,0 л. Причому недорогі: Skoda Fabia, Dacia, Renault Scenic та Megane, Hyundai i30, Opel Zafira, VW Polo. Розмитнення таких авто обійдеться десь у 1500 – 2000 євро.

Після розмитнення необхідно сертифікувати авто (100 доларів) та зареєструвати його (25 доларів плюс пенсійний фонд 3% від ціни автомобіля).

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

Антигерой финала Лиги чемпионов может завершить карьеру в 31 год

Читать всю статью

Ми у соцмережах




Наші партнёри

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
Goodnews.ua