Goodnews.ua


В Україну повертаються холоди: як правильно заводити авто під час морозу

Февраль 05
08:10 2021

Синоптики прогнозують чергове похолодання в Україні, а холоди завжди стають для автовласників непростим часом. AutoOboz дає прості рекомендації, щоб завести автомобіль в морози без неприємних наслідків.

Ось десять порад, щоб зима не пошкодила машину:

1. Для правильної роботи необхідно замінювати АКБ, як тільки він став давати слабину. Це необхідно робити до того, як він остаточно стане непридатним, інакше в сильний мороз машина просто не заведеться. В середньому акумулятори живуть 4-5 років. Так чи інакше, перед запуском двигуна слід включити на 10-15 секунд дальнє світло. Це прогріє електроліт і збільшить потужність АКБ.

2. Необхідно стежити за рівнем бензину або дизеля в баку. Він не повинен опускатися менше половини. Така рекомендація пояснюється тим, що з часом в баку утвориться деяка кількість води, яка при замерзанні може привести до закупорювання паливопроводу.

3. Перед тим, як запустити двигун, має сенс вимкнути мультимедіа, всі підігріви, світлові прилади і так далі.

4. У «механіки» є свої правила запуску. У таких машин перед включенням стартера слід спочатку вичавити зчеплення, а важіль КП повинен знаходитися в нейтральному положенні. Потім через 5-10 секунд після запуску двигуна можна почати плавно відпускати зчеплення.

5. Включати стартер можна не довше, ніж на 5 секунд, а спроби повторювати раз в 15-20 секунд. Якщо на 4-5 раз успішної спроби не відбулося, то варто припинити.

6. Допомогти можуть спеціальні спреї для запуску двигуна, знайти які можна в магазинах автохімії. Вони являють собою суміш горючих газів і присадок, які захищають деталі двигуна від впливу високих температур. Зазвичай спреї застосовують на повітряний фільтр або випускний колектор, але все ж обов’язково треба прочитати інструкцію.

7. Перш ніж виїжджати на дорогу, краще дати оборотам двигуна опуститися до нормального показника, а рідин – дійти до оптимальної температури. При цьому не варто прискорювати прогрівання за допомогою педалі «газу».

8. Якщо машина обладнана АКП, то спочатку слід перевести селектор в положення D або пройтися селектором по всьому діапазону передач, а потім почекати кілька хвилин. У разі авто з «механікою» не зайвим буде вичавити зчеплення, щоб переконатися в правильній роботі механізму перемикання передач.

9. У перші півгодини їзди слід утриматися від різких маневрів. Плавність руху дозволить уникнути зносу вузлів і агрегатів.

10. Не завадить запастися спеціальним комплектом стартових проводів для АКБ.

Share

Статьи по теме







0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Залишаючи свій коментар, пам'ятайте, що зміст та тональність вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано пов'язані із цією новиною. Виявляйте повагу та толерантність до своїх співрозмовників. Користувачі, які систематично порушують це правило, будуть заблоковані.

Website Protected by Spam Master


Останні новини

Экс-хавбек сборной Украины расторг контракт с Металлистом 1925

Читать всю статью

Ми у соцмережах




Наші партнёри

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY
Goodnews.ua