На яких автомобілях найчастіше «скручують» пробіг
Вживаний автомобіль – це завжди «кіт в мішку». Але деякий «секонд-хенд» можна віднести до особливої групи ризику.
Наприклад, як свідчить дослідження carVertical – української компанії, яка спеціалізується на перевірці історії автівок – майже у 75% досліджуваних вживаних дизельних авто знайшлися маніпуляції з одометром, пише «Главком».
«Дизельні двигуни це, як правило, вибір водіїв, які щодня долають великі відстані. Це головна причина, чому такі машини мають підроблені показники одометра на ринку вживаних автомобілів», — йдеться у дослідженні компанії.
Вживанi автомобілі з бензиновим двигуном менше схильні до шахрайства з пробігом: випадків відкатів пробігу серед бензинових авто 25%.
Впливає на статистику і вік автомобіля. Наприклад, машини, виготовлені між 1991 і 1995 роками, накручують найчастіше. Автомобілі цієї вікової групи вiдкатуються по пробiгу в середньому на 80 тисяч кілометрів.
Це й не дивно, адже старі автомобілі дешевше і простіше за технічної конструкцією, тому в них легше змінити показники одометра.
Показання пробігу автомобілів, виготовлених з 2016 по 2020 рік, накручувалися в середньому на 36 тисяч кілометрів.
А ось електромобілі та гібриди з фальшивими показниками пробігу є одним з найрідкісніших випадкiв — лише 0,6 відсотка випадків шахрайства з пробігом.
Згідно з дослідженням carVertical, залежно від віку та стану вживаного автомобіля, відкат пробігу дозволяє штучно завищити ціну автомобіля на цілих 25%.
«Дані демонструють, що вартість транспортних засобів, що імпортуються із США, може бути завищена до приголомшливих 6 тисяч євро. І це все завдяки декільком манiпуляцiям з показаннями одометра», – відмічають експерти
Еще никто не комментировал данный материал.
Написать комментарий