Goodnews.ua


В Інтернеті з’явилося відео падіння повітряної кулі в Туреччині

Апрель 10
09:37 2017

В Інтернеті з’явилося відео падіння повітряної кулі в Туреччині
У Туреччині розбилася повітряна куля з туристами на борту. Як передає replyua.net, подорож до інших країн не завжди завершується хорошим відпочинком і зарядом позитиву на весь рік. Іноді туристів підстерігають небезпеки, які обертаються травмами або навіть смертю.
Трагічний інцидент стався в районі населеного пункту Невшехір в Туреччині. Повітряна куля з групою туристів на борту зачепилася за лінію електропередач і звалилася на землю. В результаті падіння один турист загинув, два десятка отримали травми і були доставлені в лікарню. Стало відомо громадянство загиблого туриста — він прилетів із Франції. Посольство України перевіряє, чи не було серед постраждалих українських громадян. В мережі Інтернет показали відеозапис моменту падіння повітряної кулі.

Влітку минулого року в американському штаті Техас сталася схожа, але більш кривава трагедія. В результаті падіння повітряної кулі загинуло все його пасажири. У липні 2016 року в Норвегії розбився туристичний автобус з України. Минулого місяця на Донбасі в Україні впав на землю, зачепившись за дроти лінії електропередачі, військовий вертоліт, загинули п'ятеро військовослужбовців.

Источник: Replyua

Share

Статьи по теме

Загрузка...

Загрузка...

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание и тон вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи, которые систематически нарушают это правило - будут заблокированы.

Website Protected by Spam Master


Последние новости

Трамп должен обнародовать содержание переговоров «с глазу на глаз» с Путиным – экс-директор ЦРУ

0 комментариев Читать всю статью

Мы в соцсетях