Goodnews.ua


Професор Гокінг: аби вижити, людство повинно покинути Землю у найближчі 100 років

Май 06
17:42 2017

Професор Гокінг: аби вижити, людство повинно покинути Землю у найближчі 100 років
На переконання всесвітньо відомого британського вченого Стівена Гокінга, людсьву необхідно у найкоротші терміни завершити освоєння міжпланетних перельотів протягом найближчих ста років, аби уникнути загрози цілковитого зникнення . Про це інформує replyua.net з посиланням на Newsweek. Видання зазначає, що такий песимістичний прогноз фізик оприлюднив у новій документальній стрічці «Експедиція. Нова Земля», вихід на екрани якої запланований вже влітку поточного року.
Вчений зауважив, що найбільші ризики виникають через постійні зміни у кліматі, перенаселення. Не меншу загрозу становлять епідемії та падіння астероїдів. Хокінг наголошує, що у якості найближчих об’єктів для колонізації варто вважати Марс і Місяць, а у більш віддаленій перспективі і екзопланети.
«Не зважаючи на те, що ймовірність катастрофи на планеті Земля у поточному році може бути на досить низькому рівні, її формування займає певний час, і вона стає майже невідворотною в найближчі 1000 або 10 000 років. До того часу нам необхідно здійснити переселення на інші зірки. Таким чином, навіть якщо на Землі виникне катастрофа, до знищення людства це не призведе», — підкреслив Гокінг.

Share

Статьи по теме

Загрузка...

Загрузка...

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание и тон вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи, которые систематически нарушают это правило - будут заблокированы.

Website Protected by Spam Master


Последние новости

    Соцсети потешаются над безлюдным Крымским мостом

Соцсети потешаются над безлюдным Крымским мостом

0 комментариев Читать всю статью

Мы в соцсетях