Goodnews.ua


Фірташу може бути непереливки – журналісти

Сентябрь 12
20:59 2017

Фірташу може бути непереливки – журналісти
Журналісти видання ВВС повідомляють, що кримінальне провадження щодо українського олігарха Дмитра Фірташа доволі скоро може обернутись у неприємний для нього бік, — про це інформує новинний портал replyua.net.
Нагадуємо, що тридцятого серпня поточного року земельний суд Австрії виніс рішення, яким відмовив іспанським правоохоронцям в екстрадиції Дмитра Фірташа з Австрії. Тим не менш, є доволі вагомі підстави вважати, що справа Фірташа і сам український олігарх буде переданий у руки американської Феміди. Так, суд в Чикаго розглядає справу, в якій йдеться про те, що Фірташ організував корупційні закупівлі титану з Індії для підприємців із Чикаго, серед яких була і компанія «Боїнг».
Вперше за час провадження записи розмов Фірташа з керівництвом «Боїнга» було оприлюднено. Таким чином прокурор Амарджеет Бхачу доводив перед судом, що Фірташ, який жодного разу не був на території США, причетний до корумпування американських підприємців. Адвокат Фірташа Ден Вебб переконував суд, що олігарх не становить загрози для США, але прокурор наголосив на тому, що Фірташ має близькі зв’язки як з колишнім очільником передвиборного штабу Трампа Полом Манафортом, так і з російським президентом, тому може використовувати адміністративний ресурс або втекти до РФ, звідки його вже не видадуть. Як зізнався пізніше адвокат Фірташа, якщо судовий розгляд щодо його клієнта все-таки перенесуть до Чикаго з Австрії, то його клієнт «дуже ризикує».

Share

Статьи по теме

Загрузка...

Загрузка...

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание и тон вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи, которые систематически нарушают это правило - будут заблокированы.

Website Protected by Spam Master


Последние новости

    Bethesda не хочет отдавать Fallout в руки сторонних разработчиков

Bethesda не хочет отдавать Fallout в руки сторонних разработчиков

0 комментариев Читать всю статью

Мы в соцсетях