Goodnews.ua


В ОРДЛО пояснили, чому не можуть відновити зв’язок Vodafone

Январь 14
00:34 2018

В ОРДЛО стверджують, що місце розриву магістрального оптоволоконного кабелю знаходиться на підконтрольній Україні території
Відновлення зв’язку мобільного оператора Vodafone ускладнюється відсутністю доступу у фахівців «ЛНР» і «ДНР» до місця розриву магістрального оптоволоконного кабелю, який знаходиться на підконтрольній Україні території, повідомляє підконтрольний бойовикам сайт Луганськінформцентр.
В повідомленні зазначається, що місце розриву магістрального оптоволоконного кабелю знаходиться на підконтрольній Україні території, а доступу туди представники ОРДЛО не мають.
Разом з тим в компанії Vodafone Громадському радіо повідомили, що наразі не мають жодних новин щодо того, коли відновиться зв’язок та чекають інформацію від координаторів стосовно можливості налагодити роботу мережі.
«Якщо підтвердиться, що пошкодження сталися на непідконтрольній Україні території, у нас не буде можливості якось вплинути на ситуацію», — додали в компанії.

Источник: hromadskeradio.org

Share

Статьи по теме

Загрузка...

Загрузка...

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание и тон вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи, которые систематически нарушают это правило - будут заблокированы.

Website Protected by Spam Master


Последние новости

    Сеть распределения контента от Google используется для хранения вредоносного ПО

Сеть распределения контента от Google используется для хранения вредоносного ПО

0 комментариев Читать всю статью

Мы в соцсетях