Goodnews.ua


20 черкащан стали жертвами кібершахраїв

Апрель 29
10:07 2017

20 черкащан стали жертвами кібершахраїв

Співробітники кіберполіції спільно зі слідчими відділу поліції в Черкаській області викрили злочинну групу. Зловмисники займалися розбоєм і пограбуваннями: в тому числі, крали у жертв мобільні телефони та банківські картки. Потім, користуючись тим, що онлайн-банкінг у багатьох жертв був прив'язаний до основного (вкраденого) телефону, злочинці, не відкладаючи, заходили до банківських інтернет-профілів жертв, змінювали паролі й ліміти за їх картками та переказували з них гроші, пише "Черкаський край".
Затримано двох учасників злочинної схеми, зараз вони перебувають під арештом. Правоохоронці повідомляють, що від дій шахраїв постраждали близько двадцяти осіб. Загальна сума збитку становить, за попередніми оцінками, близько півмільйона гривень.
Що робити, якщо викрали мобільний телефон і банківську картку?
· У першу чергу, знайти можливість зателефонувати до банку та заблокувати картку. Номер банку є на офіційному сайті банку. Заблокувавши картку, вдасться зупинити всі операції за нею, в тому числі, будь-які зміни ліміту, перекази грошових коштів або оплати карткою.
· Повідомити мобільному оператору про крадіжку сім-карти.
· Звернутися до поліції. Якщо з банківського рахунку зникли гроші — написати заяву до кіберполіції (це можна зробити цілодобово в будь-який день).

Источник: provce.ck.ua

Share

Статьи по теме

Загрузка...

Загрузка...

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание и тон вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи, которые систематически нарушают это правило - будут заблокированы.

Website Protected by Spam Master


Последние новости

    Анонс мощного процессора Huawei Kirin 980 ожидается на выставке IFA 2018

Анонс мощного процессора Huawei Kirin 980 ожидается на выставке IFA 2018

0 комментариев Читать всю статью

Мы в соцсетях