Goodnews.ua


Політик: україномовну більшість країни досі мають за ідіотів

Сентябрь 03
23:28 2017

Політик: україномовну більшість країни досі мають за ідіотів
Заступник голови Центральної виборчої комісії Андрій Магера поділився враженнями від того, як працює правило про мовні квоти на українському телебаченні, — про це replyua.net стало відомо з допису, який оглядач розмістив на персональній сторінці в соціальній мережі.
Варто зауважити, що наприкінці травня поточного року Верховна Рада ухвалила закон, який передбачає щотижневу квоту на україномовний контент на телебаченні на рівні 75 відсотків ефіру для загальнонаціональних телеканалів. Але телеканали втілюють цю норму в життя доволі дивним чином. Наприклад, Магера звернув увагу на відомий телеканал «1+1» та організований ним проект «Танці з зірками». У цьому шоу ведучі спромоглись говорити українською, але журі та учасники – ні.
Думаєте, достатньо 75 відсотків української мови? Навряд. Варто вимагати вже 100 відсотків української мови, бо ліберальні методи з нашими медійниками не діють. Незважаючи на формальне дотримання мовної квоти, такі шоу лише маргіналізують українську мову, роблячи її та всіх, хто нею послуговується, посміховиськами. Нещодавно почався відлік 27 року незалежності, але україномовну більшість населення країни й досі мають за ідіотів, — підсумовує Магера.

Share

Статьи по теме

Загрузка...

Загрузка...

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание и тон вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи, которые систематически нарушают это правило - будут заблокированы.

Website Protected by Spam Master


Последние новости

    Аркадный баскетбол NBA Playgrounds 2 был перенесён на неопределённый срок в последний момент

Аркадный баскетбол NBA Playgrounds 2 был перенесён на неопределённый срок в последний момент

0 комментариев Читать всю статью

Мы в соцсетях