Goodnews.ua


«На мене дуже вплинула війна»: відомий український співак анонсував новий кліп

Сентябрь 01
16:52 2017

«На мене дуже вплинула війна»: відомий український співак анонсував новий кліп
Відома зірка української естради Олександр Пономарьов представив на розсуд своїх шанувальників у мережі Інтернет тизери емоційного відео кліпу до нової пісні «Полонений», інформує replyua.net. Сам співак переконує, що у написанні цієї пісні вперше протягом років війни йому допомагав Бог. Учасницею презентації нової відео роботи в мережі 11 вересня стане Ганна Герасимова, 70-річна українська модель, а також Анастасія Кумейко, колишня солістка гурту Nikita.
«Протягом дуже тривалого часу я не міг писати пісень, і причиною цього стали військові дії на Донбасі. На мене дуже вплинула війна, жодного бажання співати чи писати в мене не було. І ось тепер вперше за дуже тривалий час Бог дав мені першу пісню, яка мені здається дуже потужною. вона близька мені», — зазначив співак під час бесіди з журналістами «Обозревателя». При цьому Пономарьов додав, що ідея кліпу є важкою та філософською, хота такими ж можуть бути і ситуації в житті. Головна суть пісні у тому, що завжди перемагає любов, каже артист.
У кліпі Пономарьов зіграв головного героя в молодості. Між сюжетними лініями співак співає і акомпанує собі на фортепіано.

Share

Статьи по теме

Загрузка...

Загрузка...

0 Комментариев

Хотите быть первым?

Еще никто не комментировал данный материал.

Написать комментарий

Комментировать

Оставляя свой комментарий, помните о том, что содержание и тон вашего сообщения могут задеть чувства реальных людей, непосредственно или косвенно имеющих отношение к данной новости. Проявляйте уважение и толерантность к своим собеседникам. Пользователи, которые систематически нарушают это правило - будут заблокированы.

Website Protected by Spam Master


Последние новости

    Аркадный баскетбол NBA Playgrounds 2 был перенесён на неопределённый срок в последний момент

Аркадный баскетбол NBA Playgrounds 2 был перенесён на неопределённый срок в последний момент

0 комментариев Читать всю статью

Мы в соцсетях